Mercedes GLB

Mercedes GLB SUV to najbardziej wszechstronny i kompaktowy samochód osobowy, jaki powstał w fabryce Mercedesa. Auto powstało z myślą o osobach, które na pierwszym miejscu stawiają komfort podróżowania. Ten samochód dosłownie przewiduje zdarzenia, które mogą się przytrafić w drodze.

Wybierz model

glb_zdj – 31@2x

Elastyczne wnętrze i duża przestrzeń bagażowa

Skorzystaj z wygód, jakie oferuje Ci ten model. Jeśli poszukujesz samochodu dla siedmiu osób, to wybierz Mercedesa GLB, w którym można opcjonalnie zamontować trzeci rząd foteli dla pasażerów o wzroście do 1,68 m.

Kiedy podróżujesz samodzielnie, możesz w praktyczny i bezpieczny sposób zwiększyć przestrzeń bagażową i przewozić rzeczy codziennego użytku. Samochód został wyposażony w dodatkowe 12-woltowe gniazdo, co czyni go bardziej użytecznym. Dzięki temu możliwe staje się ładowanie przenośnych urządzeń, np. podczas rodzinnych wyjazdów w plener. 

Rewolucja elektroniczna we wnętrzu jest widoczna na każdym kroku. Mercedes GLB SUV został wyposażony w specjalnie zaprojektowany panel dotykowy oraz system rozpoznawania głosu – dzięki temu każdy kierowca znajdzie indywidualny sposób szybkiej komunikacji z samochodem. 

Dodatkowo istnieje możliwość indywidualizacji systemów dostępnych w samochodzie. Do edytowalnych ustawień wstępnych należą: motywy wskaźników cyfrowych, stacje radiowe, programy jazdy DYNAMIC SELECT czy klimatyzacja.

Bezpieczeństwo na szosie i w terenie

Każdy kierowca znalazł się kiedyś w stresującej sytuacji, np. podczas jazdy w terenie, w godzinach szczytu, nocą albo w zupełnie nieznanym mieście. W takich momentach potrzebujemy wsparcie, które oferuje kierowcy Mercedes GLB SUV. Bezpieczne i bezstresowe dotarcie do celu podróży umożliwia system Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Aktywny asystent odległości pomoże Ci zachować bezpieczny dystans za samochodem, co przyda się szczególnie w mieście, podczas godzin szczytu. Kolejnym ważnym systemem jest PRE-SAFE – dzięki licznym radarom i czujnikom, pojazd jest w stanie przygotować pasażerów do możliwej kolizji. System pomaga obniżyć ryzyko obrażeń i zmniejszyć przeciążenia.

Wyposażony w liczne systemy i mechanizmy wspomagające kierowcę, nowy Mercedes GLB SUV zrobi wszystko, aby dowieźć Ciebie i pasażerów bezpiecznie do celu każdej podróży.

Jazda próbna

Zostaw Swoje dane i sprawdź możliwości Mercedesa na żywo.

  Zapytaj nas

  Chętnie dobierzemy najlepszy model i polecimy finansowanie.

  Sebastian Jabłoński

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  sebastian.jablonski@frelik.mercedes-benz.pl

  Filip Jakubowski

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  filip.jakubowski@frelik.mercedes-benz.pl

  Patryk Janikowski

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  patryk.janikowski@frelik.mercedes-benz.pl

  Marcin Baumgart

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  marcin.baumgart@frelik.mercedes-benz.pl

  Miłosz Makowski

  Doradca Handlowy Samochody osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  milosz.makowski@frelik.mercedes-benz.pl

  Maciej Dombrowski

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  maciej.dombrowski@frelik.mercedes-benz.pl

  Adam Dembkowski

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  adam.dembkowski@frelik.mercedes-benz.pl