Nowy Mercedes Benz-GLB

Lease&Drive 1% od 1585 zł netto/mies.*

GLB_Autofrelik_Mercedes

Wszystkie rodzaje siły

Intuicyjny system MBUX. Przestronna, gościnna przestrzeń dla aż 7 osób. Wyrazista stylistyka nadwozia, która nie pozostawia wątpliwości – tak wygląda wolność. Wybierz się w ekscytującą podróż zupełnie nowym Mercedesem GLB. Teraz dostępnym w specjalnej ofercie Lease&Drive 1%.

Zapytaj specjalisty

Czekamy na Państwa pytania. Chętnie przedstawimy ofertę i zabierzemy na jazdę próbną.

Jędrzej Matuszewski

Product Expert Samochody osobowe


Kom. 728470409

jedrzej.matuszewski@frelik.mercedes-benz.pl

Waldemar Ciszewski

Doradca Handlowy Samochody osobowe


Kom. +48 661 388 009

waldemar.ciszewski@frelik.mercedes-benz.pl

Sebastian Jabłoński

Doradca Handlowy Samochody osobowe


Kom. +48 661 388 000

sebastian.jablonski@frelik.mercedes-benz.pl

Mateusz von Beusser

Doradca Handlowy Samochody osobowe


Kom. +48 728 470 735

mateusz.beusser@frelik.mercedes-benz.pl

Filip Jakubowski

Doradca Handlowy Samochody osobowe


Kom. +48 666 383 969

filip.jakubowski@frelik.mercedes-benz.pl

Wojciech Nowicki

Szef Sprzedaży Samochody osobowe


Kom. +48 608 581 101

wojciech.nowicki@frelik.mercedes-benz.pl

Jakub Dorenda

Product Expert Samochody osobowe


Kom. +48 600 971 928

jakub.dorenda@frelik.mercedes-benz.pl

Szymon Gręźlikowski

Doradca Handlowy samochody osobowe


Kom. +48 600 902 715

szymon.grezlikowski@frelik.mercedes-benz.pl

Maciej Dombrowski

Doradca Handlowy samochody osobowe


Kom. +48 881 910 014

maciej.dombrowski@frelik.mercedes-benz.pl

Michał Flakowski

Koordynator sprzedaży samochody osobowe


Kom. +48 660 533 219

michal.flakowski@frelik.mercedes-benz.pl

Adam Dembkowski

Doradca Handlowy samochody osobowe


Kom. +48 881 910 055

adam.dembkowski@frelik.mercedes-benz.pl

Wojciech Nowicki

Szef Sprzedaży Samochody osobowe


Kom. +48 608 581 101

wojciech.nowicki@frelik.mercedes-benz.pl

Oferta salonowa

Bądź na bieżąco sprawdź pozostałe oferty Auto Frelik Mercedes – Benz

Promocje

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
Czytaj więcej OK