Mercedes GLE Coupé

Wybierz model

Poznaj siłę Mercedesa GLE Coupé w nowoczesnym wydaniu. Samochód jest wprost stworzony do przekraczania własnych granic i testowania nowych możliwości. Rewolucyjne nadwozie i sportowa stylistyka wyznaczają nowe standardy dla samochodów osobowych w tej klasie.

gle_coupe_zdj – 31@2x

Sportowy Mercedes GLE Coupé

Mercedes GLE Coupé został stworzony po to, by zachwycać. Możesz być pewien, że ten samochód zwraca na siebie uwagę. Ze względu na intrygujący design i wysmakowany styl, trudno oderwać od niego wzrok.

Najważniejsze cechy nadwozia to płaska przednia szyba, opadająca linia tyłu i niska zabudowa. Sportowy charakter samochodu podkreśla masywna osłona chłodnicy. Jednak nie jest to jedyny sportowy akcent, ponieważ z tyłu znajdują się dwuczęściowe lampy, które nadają Mercedesowi GLE Coupé jeszcze więcej dynamiki. Ekspresyjna stylizacja nadwozia AMG zaostrza sportowy charakter Twojego samochodu. Efekty optyczne sprawiają, że Twój Mercedes wydaje się niższy i bardziej dynamiczny. Jest to też jasna deklaracja znamionującego moc designu.

Wnętrze samochodu docenią osoby ceniące sobie luksus i najwyższą jakość wykonania nawet najdrobniejszych detali. Dla osób znających starsze generacje, nowością będą dwa duże przeszklone wyświetlacze. Stabilne podparcie zwiększające komfort podczas jazdy możliwe jest dzięki przednim sportowym fotelom. 

Przestronność i komfort siedzenia zostały zapewnione również pasażerom zajmującym miejsca na tylnej kanapie. 

gle_coupe_zdj – 30@2x

Bezpieczny Mercedes Coupé

O komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy dbają systemy Mercedes-Benz Intelligent Drive. Poczuj się pewniej w stresujących sytuacjach na drodze dzięki systemowi czujników i sensorów monitorujących środowisko wokół samochodu. Wychodzimy z założenia, że jazda nowym Mercedesem GLE Coupé to przyjemność, której nie mogą zakłócić żadne czynniki zewnętrzne. 

Do najważniejszych systemów wspomagania kierowcy należą: asystent limitu prędkości, pakiet wspomagania bezpieczeństwa jazdy Plus, asystent rozpoznawania znaków drogowych czy system PRE-SAFE.

Pakiet AIRMATIC

W tym pakiecie adaptacyjny system amortyzacji jest połączony z nowoczesnym pneumatycznym zawieszeniem. W efekcie otrzymujemy komfortowe, inteligentne zawieszenie, które samodzielnie dopasuje się do warunków na drodze – uwzględniając prędkość i stan załadowania. W ten sposób możesz się cieszyć stabilną, równą jazdą po każdym rodzaju nawierzchni. Podaruj sobie maksymalną wygodę!

Zapytaj o samochód

Nasi specjaliści chętnie dobiorą najlepsze rozwiazanie. Wystarczy że zostawią Państwo swoje dane i krótką notatkę czego poszukujecie.

  Zapytaj nas

  Chętnie dobierzemy najlepszy model i polecimy finansowanie.

  Sebastian Jabłoński

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  sebastian.jablonski@frelik.mercedes-benz.pl

  Filip Jakubowski

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  filip.jakubowski@frelik.mercedes-benz.pl

  Patryk Janikowski

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  patryk.janikowski@frelik.mercedes-benz.pl

  Marcin Baumgart

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  marcin.baumgart@frelik.mercedes-benz.pl

  Miłosz Makowski

  Doradca Handlowy Samochody osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  milosz.makowski@frelik.mercedes-benz.pl

  Maciej Dombrowski

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  maciej.dombrowski@frelik.mercedes-benz.pl

  Adam Dembkowski

  Doradca Handlowy Samochody Osobowe


  Kom. +48 600 400 900

  adam.dembkowski@frelik.mercedes-benz.pl