Samochody używane dostawcze
Mercedes-Benz

Wybieraj spośród sprawdzonych pojazdów używanych Mercedes-Benz. Pomożemy dobrać samochód spełniający indywidualne potrzeby i wsparcie dla Twojego biznesu. Niezależnie od podjętej decyzji, masz gwarancję, że decydując się na samochód używany wybierasz samochód dokładnie sprawdzony pod względem technicznym, z udokumentowanym przebiegiem. Kupując używany samochód dostawczy otrzymujesz gwarancję jakości, bezpieczeństwa oraz serwisu na najwyższym poziomie. Obok klasycznych używanych samochodów użytkowych, takich jak Sprinter, Citan lub Vito, znajdziecie także rodzinną Klasę V. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą!

Pomoc specjalisty

Z jakimikolwiek pytaniami polecamy zwrócić się do naszych specjalistów. Z przyjemnością udzielimy wszelkich wyjaśnień i pomożemy dobrać najlepszy samochód Mercedes-Benz.

Rafał Malach

Doradca Handlowy Samochody używane dostawcze


Kom. +48 728 470 646

rafal.malach@frelik.mercedes-benz.pl

Rafał Malach

Doradca Handlowy Samochody używane dostawcze


Kom. +48 728 470 646

rafal.malach@frelik.mercedes-benz.pl

Jazda próbna

Wypróbuj wybraną Gwiazdę z naszej stajni. Poczuj niespotykane emocje, posłuchaj dźwięku silnika. Jest duża szansa że nie będziesz chciał wysiąść.

Szczegóły

Umów się na jazdę próbną


Fatal error: Cannot redeclare replace_include_blank() (previously declared in /home/autofrelik/ftp/www_af-group/www_autofrelik/content/themes/template/functions.php:52) in /home/autofrelik/ftp/www_af-group/www_autofrelik/content/themes/template/functions.php on line 52